ÖRAV İyilik Durağı Yolculuğu 

Öğretmen Akademisi Vakfı, 2008 yılında kurulmuş olup, öğretmenlerin mesleki ve kişisel gelişimlerini destekleyerek, çocukların nitelikli eğitime erişim hakkını koruma amacını taşımaktadır. İyilik Durağı, Öğretmen Akademisi Vakfı İktisadi İşletmesine bağlı olarak kurulmuş olup, temiz tedarik ilkesiyle doğa dostu, kapsayıcı ve duyarlı hediyeler sunarak, eğitim kalitesini artırarak öğretmenleri güçlendirmeyi hedeflemektedir. İyilik Durağı olarak, hediyenin sadece bir nesne olmanın ötesinde, bir duygu ve düşünce aktarımı olduğuna inanmaktayız. Hediyelerimiz aracılığıyla, insanları bir araya getirir, sevgi ve iyilik mesajlarını yayarak dünyayı daha güzel bir yer haline getirmek için tutkulu bir şekilde çalışmaktayız. 

İyilik Durağı’nın iş modeli, satılan her üründen elde edilen tüm geliri doğrudan Öğretmen Akademisi Vakfı'nın eğitim projelerine aktarmak üzerine kurulmuştur. Bu sayede, İyilik Durağı ürünlerini satın alanlar Türkiye genelindeki eğitim kalitesini artırmaya yönelik projelere de katkıda bulunmuş olurlar. 

Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV), İyilik Durağı ve diğer tüm destek kanalları ile çocuklarımızın, dolayısı ile toplumun sosyal ve kültürel dönüşümünde büyük izi olan öğretmenlerin, mesleklerinde daha başarılı olabilmeleri için faaliyetlerini geliştirerek devam etmeyi hedeflemektedir. Bu amaç doğrultusunda, İyilik Durağı aracılığıyla yapılan her bağış, eğitim alanında dönüştürücü etkiler yaratmak için kullanılmaktadır. 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR